• Zaměstnanecké benefity...
 • Víc než jen finanční poradenství...
 • Projekty...
 • Víc než jen finanční poradenství...
 • Pojištění...
 • Víc než jen finanční poradenství...
 • hypotéky...
 • Víc než jen finanční poradenství...
 • Víc než jen finanční poradenství...
 • Investice
 • ROYALTY consulting
  • Nezávislé finanční poradenství pro fyzické i právnické osoby. Poskytneme Vám individuální přístup a zajistíme výběr těch nejvhodnějších finančních a pojistných produktů tak, aby ...
 • ROYALTY broker pool
  • Špičkový zprostředkovatelský servis, kvalitní portfolio produktů, nadstandardní a neměnné podmínky spolupráce i veškerá potřebná související podpora a servis (IT, metodika, ...
 • ROYALTY benefits
  • Zaměstnanecké výhody neboli benefity patří k rozšířeným, efektivním nástrojům, které pomáhají zvýšit motivaci a loajalitu zaměstnanců a zároveň přináší nesporné zákonné ...
 • ROYALTY projects
  • Speciálně zaměřené projekty určené především pro manažery a obchodní společnosti. Chcete maximálně zefektivnit své manažerské aktivity, nebo hledáte časově omezenou pomoc ...

Proč ROYALTY Broker pool

Korektní, férová smlouva

Smlouva o spolupráci u nás představuje dobrovolný, vzájemně vyvážený a především korektní smluvní vztah. K jejímu uzavření vyžadujeme od uchazečů vyplněný Vstupní dotazník, minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, přirozený zájem o práci v oblasti finančního poradenství, trestní bezúhonnost a reprezentativní vystupování. V naší smlouvě nehledejte „speciality“ typu nevyvážených konkurenčních doložek, hrozeb jednostranných sankcí a penalizací, jednostranné řešení sporů prostřednictvím rozhodčích soudců ani jiné pikantnosti, na které jste možná narazili během své předchozí profesní kariéry.

 

Nadstandardně vysoké provize vyplácené 1 x za 14 dní

Jsme schopni Vám za Vaši práci nabídnout ty nejvyšší provize na trhu. Neplýtváme penězi na zbytečnosti, za velké reklamní kampaně, za zbytečně mnoho zaměstnanců centrály atd. Fungujeme efektivně, vážíme si Vaší práce a umíme jí patřičně ocenit. Navíc vyplácíme provize 2 x měsíčně, vždy ve 14-ti denních intervalech.

 

Respektování vlastní vize

Respektujeme Vaši vlastní vizi – máte proto naprostou svobodu ve volbě způsobu a rozsahu naší spolupráce:
Pro ty z vás, kteří preferují transparentní a pevně stanovená pravidla, která se nemění každý rok, nabízíme vlastní kariérní systém ROYALTY Consulting. Ten na rozdíl od obvyklých MLM systémů neuplatňuje systém tzv. rozdílových provizí, resp. superprovizí a jednostranně zaměřené motivace. Tím nevznikají jinde tak frekventované konfliktní či nezdravě-konkurenční střety. Systém ROYALTY Consulting Vám poskytne stabilní prostředí pro libovolně rychlý profesní a kariérní růst, samozřejmě při splnění jasně definovaných podmínek.

Pokud Vám náš systém nebude z jakéhokoli důvodu vyhovovat a máte svoji, zcela jasnou představu -  nabízíme její realizaci prostřednictvím spolupráce ROYALTY broker-pool, která bude postavena na Vámi předem definovaných parametrech spolupráce, přičemž z naší strany budete dostávat jen servisní podporu v oblasti logistiky, přenosu nových informací a on-line podpory. Prostřednictvím této formy spolupráce nabízíme i parciální spolupráci, jako snadnou možnost rychlého doplnění Vašeho stávajícího portfolia produktů o dosud chybějící položky.

 

Profesionální podpora

Naši spolupráci, ať už bude mít jakoukoli podobu, podpoříme technologicky vyspělým systémem MAXX, který Vám zajistí permanentní on-line dostupnost veškerých aktuálních informací k portfoliu nabízených produktů, správě a kontrole spravovaného kmene, obchodních aktivit i dosažených výsledků Vás i Vašich spolupracovníků. Samozřejmostí jsou statistické, manažerské přehledy za libovolně definovaná období, e-shop s možností objednávání veškerých potřebných formulářů, tiskopisů i podpůrných prodejních a reklamních nástrojů, elektronické přehledy provizních i mimoprovizních odměn a jejich vyúčtování.

 

Nejlepší produkty na trhu

Naše partnery si vždy pečlivě vybíráme, přičemž rozhodným kritériem je mimo samotnou kvalitu nabízených produktů i dobře fungující klientský a zprostředkovatelský servis. Takový přístup nám umožňuje hlubší a efektivnější spolupráci s vybranými partnery, často rozšířenou o další podpůrné a metodické nástroje podpory prodeje, jako je např. práce se svěřeným adresným materiálem, či nadstandardní motivační a marketingová podpora, které se Vám jinde s největší pravděpodobností nedostane.

 

Garantované podmínky

Máte-li za sebou odbornou praxi i kvalitní, doložitelné výsledky Vaší předchozí činnosti, jsme připraveni Vám dát adekvátní a více než konkurenceschopné nástupní podmínky. Tzn. nebudete  začínat znovu, a prokazovat již jednou dosažené předpoklady. Tyto podmínky Vám jsme schopni navíc za ROYALTY smluvně garantovat tak, že Váš profesní vývoj se může dále ubírat jen směrem dalšího kariérního růstu.
Jste-li naopak nováčkem v oboru, který splňuje vstupní požadavky a je rozhodnut změnit své dosavadní zaměření a rozvíjet svoji budoucí kariéru v oblasti finančního poradenství, pomůžeme Vám s  přípravou i splněním všech zákonných povinností a také s následným praktickým zapracováním. Jediné, avšak to nejdůležitější, co od Vás v takovém případě očekáváme, je Váš opravdový zájem o danou oblast, přirozená aktivita i připravenost učit se novým věcem.

 

Zkušenosti a KNOW–HOW

Ať již spojíme své síly v kterékoli z uvedených oblastí, můžete si být jisti, že se Vám dostane vždy té nejvyšší odborné podpory. Naše vedení, produktoví specialisté i regionální manažeři mají za sebou odbornou praxi zahrnující dlouhodobé úspěšné působení v top pozicích u významných mezinárodních finančních a pojišťovacích společností. Naši odborní poradci absolvují  pravidelné certifikační semináře a dle platné legislativy disponují požadovanými oprávněními a registrací pro danou oblast činnosti u České národní banky.

Spojte se s námi

Zaujali jsme vás? Máte zájem o více informací?

 • Zanechte vzkaz pomocí formuláře
 • Volejte na číslo +420 734 289 250
 • Napište nám na e-mail info@royalty.cz